Sylwestrowy make-up z różnych stron świata

Podziel się wiedzą!

Mimo granic Świata, które się zacierają, indywidualność kulturowa pozostaje dalej zachowana. Sylwester tuż tuż, a piękno w każdym rejonie Świata jest postrzegane inaczej, w tym makijaż. Dlatego zainspiruj się make-upem blogerek z różnych części globu, który będzie modny w 2019 roku!

1. Chiny

Czerwony to klasyczny kolor makijażu na chiński Nowy Rok, ponieważ reprezentuje szczęście i bogactwo. Ten makijaż to pełne brwi, matowa czerwona szminka i metaliczne smokey eyes, które przynoszą dramatyzm w spojrzeniu.

2. Francja

Typowy „wyjściowy” wygląd we Francji  składa się z czerwonych, matowych warg i dodatku tuszu do rzęs. Noworoczny wygląd nabiera charakteru z powodu połyskujących ust i nieco zadymionych powiek na krawędziach.

3. Indie

Ten wyrafinowany, kobiecy wygląd blogerki Anshity Juneja, składa się z jasnych ust, miękko podkreślonego „kociego oka” i wspaniałych wzorów henny, które są tradycyjnie nanoszone na specjalne okazje.

4. Nigeria

To inspirujące spojrzenie na makijaż sylwestrowy pochodzi od nigeryjskiej blogerki Chidimmąy Umeh. Metaliczne smoky eyes i brązowe wargi tworzą oszałamiające i tajemnicze połączenie. 

5. Filipiny

Guru urody, Michelle Dy, reprezentuje sylwestrowy makijaż na Filipinach w awangardowym stylu. Dy stworzyła dramatyczny, monochromatyczny efekt przy użyciu burgundowego odcienia.

6. Stany Zjednoczone

Amerykańskie kobiety uwielbiają ciemne smokey eyes, zwłaszcza na specjalne okazje, takie jak Sylwester. Pozostałe kolory, w tym szminka, są wyjątkowo subtelne.

7. Brazylia

Musisz się spodziewać, że za każdym razem brazylijski makijaż będzie absolutnie wystrzałowy. Błyszczące, złote oczy, gęste rzęsy i puszyste, różowe wargi są kluczem do sylwestrowej stylizacji blogerki Camili Coelho.

Każdy region Świata proponuje w swoim makijażu coś indywidualnego i wyjątkowego. Na jaki styl skusisz się w tym roku?

Podziel się wiedzą!