Świąteczne inspiracje

Podziel się wiedzą!

Co kupić rodzinie na Boże Narodzenie? To pytanie pojawia się co roku. Prezenty to tylko dodatek, ponieważ najważniejsze są wewnętrzne przeżycia podczas Świąt, ale warto zaczerpnąć kilku inspiracji.*

1. Gramofon z głośnikiem Bluetooth

Winyl powraca w wielkim stylu! Choć taki prezent wygląda jak zabytek znaleziony w piwnicy, w rzeczywistości jest nowoczesną zdobyczą naszpikowaną elektroniką.

2. Masażer stóp

Codzienny relaksujący masaż stóp w zaciszu własnego domu? To możliwe! Dlatego masażer stóp to ciekawy prezent na Święta.

3. Roczna subskrypcja internetowej telewizji, np. Netflix

Często mówi się, że w telewizji naziemnej nic nie ma, albo jest tam więcej reklam, niż filmów. Te internetowe, np. Netflix, to ambitniejsze produkcje filmowe, seriale i zero promocji proszków do prania.

4. Gry planszowe

Ostatnio przeżywają renesans. W sklepach dostępnych jest mnóstwo gier planszowych i karcianych, każdy znajdzie coś dla siebie.

5. Bilet na przedstawienie

Nie zawsze znajdzie się budżet na wizytę w teatrze czy podobnym miejscu. Jednak bilet podarowany na Święta może rozwiązać ten problem.

6. Głośnik kąpielowy

Codzienne czynności higieniczne czy kąpiel, są znacznie przyjemniejsze gdy w tle gra ulubiona muzyka. Wodoodporny głośnik do łazienki umili każdy prysznic.

7. Kubek podtrzymujący temperaturę

Zima dopiero się zaczyna. A taki dodatek będzie idealny, by podtrzymać temperaturę kawy lub herbaty, zarówno w domu jak i w pracy.

8. Kosmetyki i preparaty zdrowotne

Kosmetyków, witamin czy suplementów wysokiej jakości nigdy za wiele. To praktyczny prezent, którym z pewnością nikt nie pogardzi.

* Prezenty znajdziesz na amazon.com oraz sklepach kosmetycznych lub aptekach.

Podziel się wiedzą!