Sposoby na optycznie dłuższe nogi

Podziel się wiedzą!

Sezon letni to także okazja do odsłonięcia nóg. Wiele kobiet marzy o długich nogach, ale takie najczęściej można zobaczyć w katalogach i reklamach, gdzie wykreowany świat jest idealny. Jednak rzeczywistość można trochę nagiąć…

Tak naprawdę złudzenie dłuższych nóg wcale nie jest takie trudne do osiągnięcia! Wypróbuj tych kilka prostych sposobów, by przyciągnąć spojrzenia.

Wysoki stan

Postaw na spodnie i sukienki, które talie mają wysoko. Dzięki temu w prosty sposób stworzysz iluzję długich i pięknych nóg. 

Wybierz kolor czarny

Warto polubić ten kolor! Dzięki niemu nogi staną się dłuższe i szczuplejsze. Dodatkowo czarny pomaga ukryć wszelkie niedoskonałości, dlatego nie tylko ciemne spodnie i legginsy są świetnym pomysłem, ale również rajstopy.

Im krótsze tym lepsze

Oczywiście nie chodzi o to, by chodzić w spodenkach, które swoją długością niewiele różnią się od majtek, ale jeśli będzie okazja wyboru między dłuższą spódnicą a krótszą – to lepiej ubrać tą drugą. 

Buty w szpic

Szpiczaste buty, to kolejny, sprytny sposób, który pomoże optycznie wydłużyć nogi. Co ciekawe – w połączeniu z wyższym obcasem lub szpilką zaowocują wręcz piorunującym efektem. Noga nie tylko wyda się dłuższa, ale również znacznie smuklejsza.

Na błysk

To nieprawda, że wszystkie gwiazdy mają nogi doskonałe – po prostu wiedzą jak je wyeksponować na czerwonym dywanie. Jednym z lepszych i prostszych pomysłów jest ich nabłyszczenie. Zabieg z użyciem balsamu zajmie 2 minuty, a efekt końcowy zaskoczy.

Spodnie w paski

Czasami na spódnicę lub szorty jest zbyt zimno, dlatego pozostają długie spodnie. Wybierze takie, które mają wzór pionowych pasków. To jeden z lepszych sposobów na wydłużenie nóg.

Wypróbuj tych kilka porad, a zaskoczysz się efektem. Wszystkie kobiece nogi są piękne, grunt to je odpowiednio wyeksponować. Lato jest idealną okazją do tego! ✸

Podziel się wiedzą!