Owocna reklama
W internecie i prasie jednocześnie

Wsłuchujemy się w potrzeby wymagającego rynku reklamowego. Apteka Press płynnie łączy cyfrowy świat z drukowanym miesięcznikiem. Twoja reklama trafi do gazety Apteka Press i na portal, by była skuteczniejsza – bo po co się ograniczać? Poznaj możliwości Apteka Press już dzisiaj!

     

Prasa
Poruszamy Polskę.
To takie proste.

Miesięcznik dociera do odbiorców w aptekach i w prenumeracie indywidualnej. 92% czytelników zwraca uwagę na reklamy w Apteka Press, a co drugi podejmuje decyzje zakupowe w oparciu o produkty i artykuły w publikacji. Niech wszyscy o Tobie usłyszą.

     

Internet
Gazeta
To za mało.

W internecie Apteka Press zdobywa kolejnych kilkadziesiąt tysięcy odbiorców dzięki portalowi. Czytelnicy zapoznają się z Twoją ofertą poprzez banery w pasku bocznym i pod artykułami, interaktywne kody QR łączące portal z gazetą oraz opcjonalne konkursy online o setkach udostępnień!

     

Format
Porywająca kampania.
Setki tysięcy odbiorców.

Wybierz format reklamy w gazecie i porusz odbiorców osiągając kolejne sukcesy ze wsparciem Apteka Press. Baner na portalu www.aptekapress.pl otrzymasz gratis! Dedykowany artykuł oraz opcjonalny konkurs w Social Media również.

     

Dodatki
Nie ma nic za darmo?
Nieprawda.

Apteka Press to nie tylko 200 tys. odbiorców każdego miesiąca. Za darmo zyskasz dodatkowo logo na portalu i w gazecie, projekt reklamy na życzenie, pomoc dedykowanego specjalisty ds. marketingu oraz zniżki w przypadku stałej współpracy. Czego chcieć więcej?

Zamówienie
Sprawdź nas.
I osiągnij sukces!

Dołącz do dziesiątek firm, które z nami współpracują. Daj odnaleźć się pacjentom, indywidualnym prenumeratorom oraz internautom. Przekonaj się ile zyskasz dzięki Apteka Press!

[clients in_row=”10″ style=”tiles” greyscale=”0″]