Zaprenumeruj lepsze jutro

Stworzyliśmy doskonały miesięcznik o zdrowiu i stylu życia. Apteka Press pomoże Ci oprzeć się chorobom oraz  upływowi czasu, dzięki czemu zaczniesz zachwycać wdziękiem i energią. Z kolei liczne konkursy wyposażą Cię w ciekawe kosmetyki, a nawet pozwolą odpocząć w SPA. Wypróbuj Apteka Press już teraz!

 

 

 

Zdrowie
Choroby?
Nie marnuj czasu.

Co miesiąc poznasz zaskakujące i w pełni naturalne sposoby na unikanie problemów ze zdrowiem oraz podniesiesz jakość swojego życia. 89% czytelników ceni sobie porady w Apteka Press i podkreśla większą łatwość w leczeniu oraz zapobieganiu chorobom.

 

 

 

Styl Życia
Żyj chwilą.
To takie przyjemne.

Co czwarty czytelnik potwierdza, że  Apteka Press go inspiruje. Dowiesz się w jaki sposób cofnąć czas, oszczędzać i wyglądać doskonale. Odkryjesz modowe sztuczki, ciekawe miejsca na weekendowy wyjazd, czy interesujące filmy w TV. I to wszystko z jednej gazety.

 

 

 

Prenumerata
Doskonały miesięcznik.
Doskonała cena.

Koszt prenumeraty nie obciąży domowego budżetu – 4,5 PLN / mc z VAT, wysyłka gratis. Czy można chcieć więcej?

 

 

 

Prezenty
Spełniaj marzenia.
To proste.

Wyobraź sobie urlop w SPA. Za darmo. Z Apteka Press to możliwe, ponieważ w konkurach co miesiąc wygrywa nawet 10 osób! Do wzięcia są darmowe pobyty w hotelach, kosmetyki oraz mnóstwo innych niespodzianek. A przecież każdy lubi prezenty.

 

 

 

 

 

 

Zamówienie
Sprawdź nas.
Poczuj korzyści.

Już teraz zostań z Apteka Press na dłużej. Dołącz do tysięcy czytelników i przekonaj się ile zyskasz!

[clients in_row=”10″ style=”tiles” greyscale=”0″]