Najlepsze zioła na potencję

Podziel się wiedzą!

Your ads will be inserted here by

Easy Plugin for AdSense.

Please go to the plugin admin page to
Paste your ad code OR
Suppress this ad slot.

Potencję można poprawić przy użyciu naturalnych metod – choćby sięgając po napary z ziół lub suplementy, które zawierają odpowiednie ekstrakty roślinne w swoim składzie. Które pozytywnie wpływają na jakość życia seksualnego?

Korzeń maca

Maca to roślina, która rośnie w centralnym Peru w wysokich partiach płaskowyży Andów. Uprawiano ją jako roślinę warzywną na tym obszarze przez co najmniej 3000 lat. Maca jest krewnym rzodkiewki i ma zapach podobny do toffi. Korzeń rośliny służy do wytwarzania leków – znany jest ze swojej zdolności do zwiększania płodności. Poprawia także witalność, nastrój i wpływa na ciśnienie krwi.

Ziele Świętego Damiana


Your ads will be inserted here by

Easy Plugin for AdSense.

Please go to the plugin admin page to
Paste your ad code OR
Suppress this ad slot.

Swoją popularność zawdzięcza swoim właściwościom afrodyzyjnym oraz poprawiającym nastrój. Jest krzewem występującym w gorących rejonach Ameryki Północnej, Środkowej i Południowej. Substancje bioaktywne obecne w roślinie hamują aktywność aromatazy – enzymu, który obniża poziom wolnego testosteronu, a więc osłabiającego potencję.

Różeniec górski

Występuje w rejonie arktycznym, a także w wysokich górach Europy, Azji i Ameryki Północnej. Pojawia się również w górach polskich – jest rośliną z rodziny gruboszowatych, przystosowaną do życia w niskiej temperaturze. Tradycyjnie wykorzystywano korzeń Różeńca, aby wzmocnić wydolność fizyczną i zwiększyć produktywność, a także uodpornić się na ciężkie warunki środowiskowe. Leczono nim nawet depresję, anemię oraz niepłodność, dlatego uznaje się go również jako remedium na poprawę życia seksualnego.

Buzdyganek naziemny

Pochodzi z Azji, już wieki temu stosowano go w celu poprawy funkcjonowania męskiego układu rozrodczego. Wzmacnia popęd seksualny, podnosi poziom energii i poprawia nastrój, a także pozytywnie wpływa na męską płodność. Co ciekawe – jest również składnikiem odżywek dla osób korzystających z siłowni, ponieważ niektóre badania podkreślają właściwości tej rośliny, które pobudzają wzrost mięśni. Buzdyganek wyraźnie wzmacnia zachowania seksualne ponieważ stymuluje receptory androgenowe w mózgu. ✤

Podziel się wiedzą!