Lipcowe newsy: szminki z kwiatami i talerz odsysający tłuszcz!

Podziel się wiedzą!

 

1  lipca – Międzynarodowy Dzień Owoców

To stosunkowo nowe święto, ponieważ obchodzimy je dopiero od 6 lat. Zostało zaproponowane przez niemieckich studentów w 2007 roku. Najważniejszym celem tego dnia jest dzielenie się owocami bez względu na narodowość, wiek, czy religię. Owoce są źródłem naturalnych witamin i ten dzień ma szczególnie o tym przypominać. Tym bardziej, że sezon na owoce właśnie się rozpoczyna. Z tej okazji zapraszamy Was również na nasz fanpage na Facebooku, gdzie odbędzie się konkurs sponsorowany przez firmę Sylveco!

Wyniki konkursów poprzedniego wydania magazynu Apteka Press
Wyłoniliśmy nowych zwycięzców, którzy brali udział w czerwcowych konkursach naszego miesięcznika. Zestawy kosmetyków wędrują do Pana Marcina z Wrocławia za przepis kulinarny, oraz do Pani Krystyna z Katowic za nadesłany artykuł. Prócz konkursów w aktualnym numerze zachęcamy do odwiedzin portalu internetowego oraz naszego Facebooka, gdzie przygotowaliśmy nowe konkursy on-line!

Wyjątkowe dni lipca

  • 1 lipca – Dzień Psa / Międzynarodowy Dzień Owoców
  • 25 lipca – Dzień Bezpiecznego Kierowcy 
  • 28 lipca – Światowy Dzień Wirusowego Zapalenia Wątroby 
  • 30 lipca – Międzynarodowy Dzień Przyjaźni 
Ten talerz wyciśnie tłuszcz z Twojego obiadu
AbsorbPlate to nowy wynalazek, który tak naprawdę jest talerzem z wbudowanym ręcznikiem do absorbowania tłuszczu. Specjalna gąbka zawiera 500 mikrootworów. Został stworzony z myślą o Tajlandii, gdzie wskaźnik otyłości jest jednym z najwyższych w Azji Południowo-Wschodniej. Obecnie nowy wynalazek jest testowany w lokalnych restauracjach. 
źródło: AbsorbPlate
Te szminki z kwiatami w środku są zbyt piękne, by ich używać!
KylieLipkit stały się sławne dzięki internetowi. Szminki są wykonane ze specjalnego żelu, a w ich wnętrzu zostały zatopione drobne kwiaty i ozdoby. Ponoć pomadki delikatnie zmieniają kolor w zależności od pogody (reagują na temperaturę). Cena? Około 120zł za sztukę.
źródło: http://kailijumei.tictail.com
Podziel się wiedzą!