Konkurs: wygraj Bio-Chrom i utrzymaj stabilny poziom cukru we krwi + książka!

Podziel się wiedzą!

Mały sekret, który chroni Twoją figurę

Jeśli po wypróbowaniu wszystkich trików wyszczuplających nadal nie ma efektu, to nie należy się poddawać.

Masz dość huśtawki na wadze i efektu jo-jo? Nie masz już nadziei, że kiedykolwiek zmieścisz się z powrotem w swoje ulubione ubrania? Zatem ta informacja jest dla ciebie, ponieważ niezależnie od tego, co myślisz, istnieje jedna rzecz, której musisz spróbować, zanim opuścisz ring – tą rzeczą jest chrom.

Chrom dla stabilizacji poziomu cukru we krwi

Chrom jest istotnym składnikiem pokarmowym, który jest przyjmowany razem z dietą. W organizmie pełni kilka istotnych funkcji, z których jedną z najważniejszych jest utrzymanie stabilnego poziomu cukru we krwi. Czynnik ten jest bardzo często pomijany, gdy chodzi o utratę wagi.

Tłumi ochotę na słodycze

Jeśli poziom cukru we krwi jest niestabilny, pojawia się nagła ochota na słodycze, z którą nie można wygrać. Nie ważne, jak bardzo się człowiek opiera, ochota na coś słodkiego powoduje, że zaczyna się jeść czekoladę, słodycze lub ciasto i dlatego nie można schudnąć. Jednak suplement chromu powoduje stabilizację poziomu cukru we krwi i ochota na słodycze jest coraz mniejsza.

To nie jest produkt odchudzający

Być może chrom będzie przedstawiany jako produkt odchudzający, jednak tak nie jest. Prawdą jest, że chrom pomaga utrzymać stabilny poziom cukru we krwi w prawidłowym zakresie, dzięki czemu można pohamować apetyt na słodycze, natomiast chrom sam z siebie nie daje efektu odchudzającego. Mimo to wielu ludzi stwierdza, że łatwiej jest im schudnąć po rozpoczęciu suplementacji chromem. Można zrobić naprawdę wszystko, co tylko zalecono w książce – jeść mniej, unikać tłuszczu, ćwiczyć, itp. – jednak jedzenie słodyczy bardzo poważnie przeszkadza w próbach odchudzania. Teraz pomocny jest suplement chromu, który pomaga uporać się z tym problemem – dzięki czemu można osiągnąć swój cel.

Łatwiej jeść zdrowo

W czasie przyjmowania chromu łatwiej jest wytrwać na normalnej zdrowej diecie, ponieważ nie odczuwa się potrzeby jedzenia słodyczy. Inna korzyść związana ze stabilnym poziomem cukru we krwi polega na tym, że nie występuje uczucie zmęczenia i braku energii, ponieważ poziom cukru we krwi jest zachowany w równowadze. Szybko następuje poprawa samopoczucia i odczuwane są pozytywne efekty – wszystko zmierza w dobrym kierunku. Czujesz się lepiej, wyglądasz lepiej i– co najważniejsze – masz więcej zaufania.

Chrom pomaga stabilizować poziom cukru we krwi i hamuje ochotę na słodycze, która występuje przy wahaniach poziomu cukru we krwi. Wielu ludzi stwierdza, że kilka tygodni suplementacji chromem pozwala im przestać jeść słodycze, co szybko wpływa na ich wagę i figurę.

Czym w ogóle jest chrom?

Chrom jest tzw. pierwiastkiem śladowym, co oznacza, że jest obecny w diecie w śladowych ilościach. Dzienne zapotrzebowanie na chrom nie zostało ustalone przez ekspertów, ale zakłada się, że jest w zakresie 50-200 mikrogramów. Źródłem chromu są przyprawy korzenne, mięso, niektóre warzywa i ser.

Kupując suplement chromu należy zwrócić uwagę, aby wybrać taki, który będzie łatwo przyswajalny dla organizmu. Największą biodostępnością charakteryzują się drożdże wzbogacone w chrom organiczny. Wyniki badań wskazują, że drożdże wzbogacone w chrom organiczny są do 10 razy lepiej przyswajane niż chrom z innych powszechnie stosowanych form, jak pikolinian chromu i chlorek chromu.

Ruszamy z nowym konkursem i tym razem aż 5 osób obdarujemy preparatem Bio-Chrom (udokumentowane naukowo organiczne źródło chromu organicznego) + książką “Jak kontrolować poziom cukru we krwi i wagę”.

Zasady:

1. Wejdź na nasz fanpage na Facebooku: 

https://www.facebook.com/aptekapress

2. Pod postem konkursowym wpisz słowa “Pharma Nord”, by zgłosić udział w konkursie. Możesz również podzielić się zabawą ze znajomymi oraz polubić fan page Apteka Press i Pharma Nord by być na bieżąco z kolejnymi konkursami i wynikami – jak co miesiąc wybierzemy kolejne osoby i nagrodzimy je zestawami!

Regulamin:

  • Konkurs trwa do 30 maja 2018 do godziny 23:59
  • Zwycięzcami zostanie 5 osób, które spełnią wspomniane wyżej warunki konkursu
  • Zwycięzców wyłoni redakcja magazynu Apteka Press
  • Jedna osoba może tylko jednorazowo wpisać komentarz pod postem (każdy następny komentarz zostanie usunięty)
  • Organizatorem jest Apteka Press IE Group
  • Nagrody zostały ufundowane przez Pharma Nord
  • Zwycięzcy są zobligowani podać swoje dane teleadresowe w celu realizacji konkursu i wysyłki nagród w ciągu tygodnia od momentu ogłoszenia wyników. W przeciwnym wypadku zostanie wyłoniony nowy zwycięzca.
  • Nagrody zostaną wysłane w ciągu 30 dni od momentu ogłoszenia zwycięzców.
  • W nawiązaniu do regulacji RODO dane są przetwarzane zgodnie z Polityką Prywatności i wykorzystywane wyłącznie w celu realizacji konkursu.
  • Nagrody są wysyłane firmą zewnętrzną (zazwyczaj Pocztą Polską) – organizator konkursu nie bierze odpowiedzialności za paczki zagubione podczas transportu.

Zachęcamy do polubienia strony aby być na bieżąco z konkursami i podzielenia się zabawą ze znajomymi, powodzenia!

Podziel się wiedzą!