Konkurs: do wygrania 3 zestawy Bio-Selen+Cynk z książką i kodami zniżkowymi!

Podziel się wiedzą!

3 osoby obdarujemy zestawami Bio-Selen+Cynk z książką i kodem zniżkowym na zakupy w sklepie Pharma Nord! Wystarczająca ilość selenu w diecie warunkuje prawidłowe funkcje tarczycy. Jeśli podejrzewasz, że Twoja dieta zawiera zbyt mało selenu lub jeśli nie lubisz jeść ryb, podrobów, orzechów, produktów pełnoziarnistych – czyli najlepszych jego źródeł, należałoby rozważyć przyjmowanie suplementu selenu. W takim przypadku organiczne drożdże selenowe w Bio-Selen+Cynk to świetny wybór, a załączona książka i kody zniżkowe na zakupy pozwolą zadbać o metabolizm oraz uzbroić się w większą ilość ciekawych produktów.

Zasady:

1. Wejdź na nasz fanpage na Facebooku: 

https://www.facebook.com/aptekapress

2. Pod postem konkursowym podaj swoje imię, by zgłosić udział w konkursie. Możesz również podzielić się zabawą ze znajomymi oraz polubić fan page, by być na bieżąco z wynikami (https://www.facebook.com/aptekapress/https://www.facebook.com/pharmanordpl) – jak co miesiąc wybierzemy 3 osoby i nagrodzimy je zestawami z Bio-Selen+Cynk, książką i kodem zniżkowym na zakupy!

Regulamin:

  • Konkurs trwa do 19 maja 2017 do godziny 23:59
  • Zwycięzcami zostaną 3 osoby, które spełnią wspomniane wyżej warunki konkursu
  • Zwycięzców wyłoni redakcja magazynu Apteka Press
  • Jedna osoba może tylko jednorazowo wpisać komentarz pod postem (każdy następny komentarz zostanie usunięty)
  • Organizatorem jest Apteka Press IE Group
  • Nagrody zostały ufundowane przez firmę Pharma Nord (FB: https:https://www.facebook.com/pharmanordpl/)
  • Zwycięzcy są zobligowani podać swoje dane teleadresowe w celu realizacji konkursu i wysyłki nagród w ciągu tygodnia od momentu ogłoszenia wyników. W przeciwnym wypadku zostanie wyłoniony nowy zwycięzca.
  • Nagrody są wysyłane firmą zewnętrzną (zazwyczaj Pocztą Polską) – organizator konkursu nie bierze odpowiedzialności za paczki zagubione podczas transportu.

Zachęcamy do polubienia strony aby być na bieżąco z konkursami i podzielenia się zabawą ze znajomymi, powodzenia!

Podziel się wiedzą!