Kobieta jeździ po świecie i podnosi różne przedmioty za pomocą…

Podziel się wiedzą!

Your ads will be inserted here by

Easy Plugin for AdSense.

Please go to the plugin admin page to
Paste your ad code OR
Suppress this ad slot.

Dla niektórych joga to najwyraźniej za mało. Kim Anami postanowiła poprawić swój stan zdrowia seksualnego, dlatego wpadła na kontrowersyjny pomysł – jeździ po świecie, podnosi miejscowe przedmioty za pomocą waginy i… umieszcza swoje wyczyny na Instagramie.

Kim wdrożyła w życie swój projekt w zeszłym roku. Do tego czasu stała się sławna, bo jej niecodzienne fotografie rozprzestrzeniają się po świecie w zawrotnym tempie. Poprzez tzw. „Vagina Kung Fu”, kobieta promuje ćwiczenia, które mają wpłynąć na poprawę życia seksualnego.

W krótkiej rozmowie stwierdziła, że podczas podróży po świecie stara się podnosić przedmioty, które są charakterystyczne dla rodzimej kultury. Dzięki temu jej pochwa miała okazję dźwignąć zielonego kokosa, mango i ananasa na Bali oraz szklany żyrandol we Włoszech… To oczywiście tylko wierzchołek góry lodowej, bo wagina Kim zmierzyła się nawet z deską surfingową. 

Fotografie Kim Anami są skrajnie groteskowe – w końcu przedmiot zwisający na sznurku pomiędzy nogami wygląda co najmniej dziwnie. Do całości wystarczy jeszcze tylko dorzucić wyszukane pozy, lekki retusz i znakomite widoki lokalnych miejscowości, by stwierdzić jedno – to naprawdę hit internetu. Zresztą zobaczcie sami:

fot: @kimanami / Instagram

Podziel się wiedzą!