Kobieta jeździ po świecie i podnosi różne przedmioty za pomocą…

Podziel się wiedzą!

Dla niektórych joga to najwyraźniej za mało. Kim Anami postanowiła poprawić swój stan zdrowia seksualnego, dlatego wpadła na kontrowersyjny pomysł – jeździ po świecie, podnosi miejscowe przedmioty za pomocą waginy i… umieszcza swoje wyczyny na Instagramie.

Kim wdrożyła w życie swój projekt w zeszłym roku. Do tego czasu stała się sławna, bo jej niecodzienne fotografie rozprzestrzeniają się po świecie w zawrotnym tempie. Poprzez tzw. „Vagina Kung Fu”, kobieta promuje ćwiczenia, które mają wpłynąć na poprawę życia seksualnego.

W krótkiej rozmowie stwierdziła, że podczas podróży po świecie stara się podnosić przedmioty, które są charakterystyczne dla rodzimej kultury. Dzięki temu jej pochwa miała okazję dźwignąć zielonego kokosa, mango i ananasa na Bali oraz szklany żyrandol we Włoszech… To oczywiście tylko wierzchołek góry lodowej, bo wagina Kim zmierzyła się nawet z deską surfingową. 

Fotografie Kim Anami są skrajnie groteskowe – w końcu przedmiot zwisający na sznurku pomiędzy nogami wygląda co najmniej dziwnie. Do całości wystarczy jeszcze tylko dorzucić wyszukane pozy, lekki retusz i znakomite widoki lokalnych miejscowości, by stwierdzić jedno – to naprawdę hit internetu. Zresztą zobaczcie sami:

fot: @kimanami / Instagram

Podziel się wiedzą!