Apteka Press_info

Revolution Slider Error: Slider with alias slider_abc not found.

AKTUALNE WYDANIE

CO TU ZNAJDZIESZ?

Miesięcznik “Apteka Press” to starannie dobrany wachlarz artykułów, dzięki któremu czytelnicy odnajdą mnóstwo unikalnych informacji na temat zdrowia dzieci, osób aktywnych zawodowo i seniorów. Miesięcznik przybliża produkty farmaceutyczne, informuje o nowościach, a także zdradza sekrety witalności, urody i świata medycyny. Zachęca pacjentów do zakupu nowych leków w aptekach i pomaga w samoleczeniu, a dzięki działowi LifeStyle inspiruje do produktywnego spędzania wolnego czasu. Z kolei liczne porady, przepisy kulinarne, horoskop, krzyżówki oraz konkursy z intrygującymi nagrodami zwiększają aktywność czytelników i pożądanie gazety, wpływając na ruch w aptece. Nic dziwnego, że “Apteka Press” wyróżnia się wśród miesięczników aptecznych w Polsce oraz nie ma sobie równych!

INFORMACJE

  • Publikacja: “Apteka Press”
  • Dystrybucja: miesięcznik
  • Czytelnicy: pacjenci, czasopismo dostępne za darmo w aptekach
  • Format: B5
  • Inne: Papier kredowy wysokiej jakości, estetycznie wydana publikacja, nowoczesna oraz poręczna, mieszcząca się w każdej torebce, pomaga dbać o zdrowie i zachować młodość

REKLAMA

PRENUMERATA

Revolution Slider Error: Slider with alias slider6 not found.

Zobacz o czym piszemy!

Aktualności

W tym dziale przybliżamy nowości oraz najświeższe i unikalne informacje ze świata medycyny. Zarówno polskiej, jak i zagranicznej.

świat medycyny i farmacji

Poruszamy temat samoleczenia, psychologi oraz przeciwdziałania wielu chorobym. Pomagamy w doborze leków bez recepty i nie tylko!

Uroda, zdrowie i witalność

Doradzamy jak chronić zdrowie i zachować młodość. Zdradzamy sekrety kosmetologii oraz kondycji fizycznej, by dłużej cieszyć się wysoką jakością życia. 

Senior i jesień życia

Seniorzy wymagają szacunku oraz indywidualnego podejścia, dlatego pomagamy im w odkryciu młodzieńczej radości życia.

ABC Dziecka

Wspieramy rodziców w opiece nad dziećmi oraz ochronie zdrowia najmłodszych. Podpowiadamy jak leczyć oraz zwiększyć odporność pociech.

Styl życia

Ciekawe miejsca, intrygujące przepisy kulinarne oraz liczne inspiracje. Wspaniały dział dla aktywnych, który zawiera wiele pomysłów z wielu branż.

Revolution Slider Error: Slider with alias slider6 not found.

W następnym numerze między innymi…

To wszystko i wiele więcej już od kwietnia!

Przyjrzymy się bliżej sposobom na obniżenie poziomu stresu oraz pomożemy pozbyć się cellulitu.

Podpowiemy jakie produkty unikać pomimo, że powszechnie są uważane za zdrowe. Przy okazji zdradzimy jak dłużej zachować młodość, co można zrobić z olejem kokosowym, oraz w jaki sposób obniżyć poziom cholesterolu.

Zabierzemy Was w kolejną podróż w ramach propozycji urlopu. Zdradzimy też ciekawe przepisy kulinarne, podpowiemy jakie filmy warto obejrzeć i rozdamy nagrody w nowych konkursach!

 

Zapraszamy do kontaktu!

Redakcja

e-mail: redakcja@apteka.press

 

Zapraszamy do kontaktu!

Marketing

e-mail: marketing@apteka.press

 

Zapraszamy do kontaktu!

Prenumerata

e-mail: prenumerata@apteka.press