DOKUMENTACJA

Your ads will be inserted here by

Easy Plugin for AdSense.

Please go to the plugin admin page to
Paste your ad code OR
Suppress this ad slot.

 Owocna reklama
W internecie i prasie jednocześnie

Wsłuchujemy się w potrzeby wymagającego rynku reklamowego. Apteka Press płynnie łączy cyfrowy świat z drukowanym miesięcznikiem. Twoja reklama trafi do gazety Apteka Press i na portal, by była skuteczniejsza – bo po co się ograniczać? Poznaj możliwości Apteka Press już dzisiaj!

     

Prasa
Poruszamy Polskę.
To takie proste.

Miesięcznik dociera do odbiorców w aptekach i w prenumeracie indywidualnej. 92% czytelników zwraca uwagę na reklamy w Apteka Press, a co drugi podejmuje decyzje zakupowe w oparciu o produkty i artykuły w publikacji. Niech wszyscy o Tobie usłyszą.

     

Internet
Gazeta
To za mało.

W internecie Apteka Press zdobywa kolejnych kilkadziesiąt tysięcy odbiorców dzięki portalowi. Czytelnicy zapoznają się z Twoją ofertą poprzez banery w pasku bocznym i pod artykułami, interaktywne kody QR łączące portal z gazetą oraz opcjonalne konkursy online o setkach udostępnień!


Your ads will be inserted here by

Easy Plugin for AdSense.

Please go to the plugin admin page to
Paste your ad code OR
Suppress this ad slot.

     

Format
Porywająca kampania.
Setki tysięcy odbiorców.

Wybierz format reklamy w gazecie i porusz odbiorców osiągając kolejne sukcesy ze wsparciem Apteka Press. Baner na portalu www.aptekapress.pl otrzymasz gratis! Dedykowany artykuł oraz opcjonalny konkurs w Social Media również.

     

Dodatki
Nie ma nic za darmo?
Nieprawda.

Apteka Press to nie tylko 200 tys. odbiorców każdego miesiąca. Za darmo zyskasz dodatkowo logo na portalu i w gazecie, projekt reklamy na życzenie, pomoc dedykowanego specjalisty ds. marketingu oraz zniżki w przypadku stałej współpracy. Czego chcieć więcej?

Zamówienie
Sprawdź nas.
I osiągnij sukces!

Dołącz do dziesiątek firm, które z nami współpracują. Daj odnaleźć się pacjentom, indywidualnym prenumeratorom oraz internautom. Przekonaj się ile zyskasz dzięki Apteka Press!

[clients in_row=”10″ style=”tiles” greyscale=”0″]