Boskie pomysły na świąteczne prezenty

Podziel się wiedzą!

Co kupić najbliższym jako prezent pod choinkę? Ten problem powraca co roku w grudniu. Oto kilka inspiracji ze świata, które mogą sprawić radość rodzinie – znajdziesz na aukcjach w sieci, w sklepach internetowych oraz stacjonarnych lub kosmetycznych.

Masażer do stóp

Refleksoterapia zakłada, że poszczególne punkty na stopie odpowiadają organom wewnętrznym. Poprzez ucisk można regulować funkcjonowanie organizmu, do czego szczególnie mocno odnosi się chińska akupresura. Właśnie dlatego masażer stóp może okazać się ciekawym prezentem – przyniesie ulgę po ciężkim dniu na nogach.

Muzyczna poduszka

Udowodniono, że za pomocą muzyki można precyzyjnie regulować emocje oraz nastrój – nasz psycholog wypowiedział się na ten temat w poprzednim wydaniu miesięcznika. W takim razie dlaczego nie wykorzystać muzyki podczas zasypiania? Poduszka odtworzy ulubione utwory z ukrytego wewnętrz głośnika, dzięki czemu sen stanie się wyjątkowo błogi. 

Biżuteria z grawerem

Biżuteria zawsze jest dobrym pomysłem. Grawer nada jej dodatkowo intymnego wydźwięku – wiele firm ogłasza się w Internecie i wykonuje napisy za pomocą plotera laserowego. Zawieszka na łańcuszek lub bransoletka będą idealnym materiałem do personalizacji.

Pluszowy szlafrok

Dzisiejsze szlafroki to już nie tylko białe kimona z szorstkiego materiału. W pluszowym szlafroku można zakochać się od razu bez pamięci. Przemiły w dotyku, utuli ciało po kąpieli w zimowe wieczory. To świetny wybór na prezent.

Stojak na biżuterię

Każda kobieta uwielbia biżuterię, ale przechowywanie błyskotek może sprawiać problem. Uroczy stojak w kształcie słonia z trąbą uniesioną do góry nie tylko symbolizuje szczęście, ale również ozdobi pokój i pomoże zapanować nad bałaganem.

Zestaw kosmetyków

To zawsze doskonały pomysł na prezent szczególnie w przypadku kobiet – w końcu każda chce być piękna i młoda jak najdłużej. W codziennych wydatkach czasami brakuje funduszy na ciekawe i ekskluzywne produkty do twarzy lub ciała, dlatego taki prezent na pewno sprawi sporo radości. Pielęgnacja skóry pomoże zrelaksować się, a warto odnaleźć codziennie chwilę dla siebie.

Wybór asortymentu na prezent jest obecnie wyjątkowo szeroki. Cokolwiek trafi do obdarowanego – najważniejsze, by było od serca! ❖

Podziel się wiedzą!